מיתוג ועיצוב גרפי

מיתוג טוב יוצר סיפור נכון למותג שלכם, ומספר אותו בצורה

גרפית מדוייקת וייחודית כדי שכולם יזהו ויזכרו את העסק שלכם

האם העסק שלכם צריך מיתוג?

כן, העסק שלכם צריך מיתוג, אלא אם אתם מוכרים מוצר ייחודי שלא קיים כדוגמתו ואין לו שום תחליף אז… גם אז בעצם אתם צריכים מיתוג

מיתוג היא פעולה אסטרטגית שאתם נוקטים כדי להבדיל את העסק שלכם מהמתחרים שלו בתחום.

המיתוג מאפשר ללקוחות לזהות במהירות ובקלות את המוצרים שלכם או את החברה שלכם ונותן להם סיבה לבחור בכם ולא במתחרים.

הפעולה שתבדיל אתכם מהמתחרים שלכם

בשוק יכולים להיות אלפי מוצרים דומים אך מה שיבדיל בין המוצר שלכם למוצר של אחרים יהיה המותג שהחלטתם לקבוע למוצר. השם, העיצוב, הסמל המשמעות הם שיזהו אותו, יהפכו אותו לייחודי בתוך ים של דומים, וגרמו ללקוחות לבחור בו

מאיפה מתחילים?

בלוגו

בבסיסו לוגו הוא סמל המורכב ממלל ומתמונה שעוזרים לנו לזהות מותג שאנחנו אוהבים. אבל לוגו יכול להיות כל כך הרבה יותר מכך. לוגו טוב עוזר לאנשים להבין מי אתם, מה אתם עושים, ומה הם הערכים שלכם.

לוגו טוב עוזר לכם לבלוט מהמתחרים, הוא מכיל בתוכו מידע על העסק שלכם, והוא עוזר לבנות את זיהוי המותג שלכם

חומרים מעוצבים בצורה מקצועית

לאחר שיצרנו לוגו אנחנו יכולים לצאת ולעצב כל חומר שיווקי שקשור בעסק

אך חשוב להמשיך ולעבוד עם מעצב גרפי טוב כי החומרים החזותיים שאנו מפיצים בעולם כמו אתר אינטרנט, דף נחיתה, כרטיס ביקור, שלטים, מודעות, חוברות… מעידים עלינו ועל העסק שלנו.

עליהם להיות מעוצבים היטב ובצורה מקצועית גם כדי שהמידע שאתם רוצים להעביר יהיה מאורגן ומוצג בצורה נגישה וקלה לקריאה ולהבנה ובכך ישדר מקצועיות, אמינות ויחס מעולה ללקוחות שלכם.

עיצוב גרפי? בכל מקום מסביבנו

העיצוב הגרפי נמצא בכל מקום סביבנו, בכל אתר אינטרנט בו אנו גולשים, בכל אפליקציה בה אנו משתמשים. באריזות מוצרים, בשקיות של הקניות, בשלטי הרחוב, בפרסומי חוצות, במודעות בעיתונים, בכתבות במאגזינים, בכל ספר, חוברת, גלויה, ופלייר.

עיצוב גרפי מארגן ומציג מידע כך שישרת את המטרה שלשמה נוצר. הוא משתמש בצורות, בסמלים, במלל ובצבעים כדי להעביר את המידע הלאה, להפעיל רגש, לגרום לאנשים לבצע פעולה או כל דבר אחר שאתם רוצים, ובכך מקשר בצורה חזותית בין העסק שלכם ללקוחות.